725 508 959  | Prosíme, volejte pouze v této době: | Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Produkty, které se hodí na podzim

Zajímá vás, které z našich produktů se vám budou aktuálně hodit nejvíc?
Zde je pár tipů na aktuální období.

Lakus oxy a Lakus aqua – Majitelé jezírek jistě chystají podzimní údržbu a zazimování jezírka. V tomto čase můžete získat náskok před řasou do příští sezony, pokud uděláte ty správné kroky. K tomu se velmi hodí bakterie do jezírek Lakus aqua, ale také aktivní kyslík Lakus oxy, díky kterému zvednete ze dna většinu nečistot a lehce je z jezírka vyberete.
O přípravě jezírka na zimu máme v magazínu článek Přemnožená řasa v jezírku – Před zimou se jí zbavte.

Jenor septiky – V krátkém textu Septiky – nutnosti před zimou jsme jednoduše popsali, jak zkontrolovat septik, dokud to počasí ještě dovoluje. Pokud jste navíc ještě nezačali používat žádný aktivátor septiku, je nejvyšší čas. Ušetří vám starosti se zápachem i zjednodušší čerpatelnost a může snížit četnost vývozu za rok.

Kondicionér pro trávníky Oryska + zeolit – Podzim nabízí příležitost postarat se o trávník a zajistit mu svěžest do příštího roku. Dvojice z našeho e-shopu je pro takovou péči jako dělaná. O tom, jak je správně použít právě v tomto období jsme se zmiňovali například ve článkuJak vylepšit péči o trávník – aerifikace a vertikutace nebo v jednom ze starších textů Podzimní péče o trávník.
 
Cita komposty – bakteriální urychlovač kompostu – Že jde kompostovat i přes zimu jsme se zmiňovali v článku Kompostování na podzim a v zimě. Užitečným pomocníkem při kompostování za nízkých venkovních teplot je právě bakteriální urychlovač kompostu Cita. Bakterie sice fungují přes zimu o něco pomaleji než za letních dnů, v kompostu se ale tyto procesy ani přes zimu zcela nezastaví a když je podpoříme, bude vše fungovat ještě lépe.

Bakterie do záhonů Oluska a vermikulit – Nadešlo období, kdy nadšeně Vysazujeme jarní cibuloviny. Jak jim dopomoci k bujnému růstu už při výsadbě jsme již také zmiňovali v našem magazínu. Skvělými pomocníky jsou opět bakterie, tentokrát speciální směs pro záhony, kterou lze využít nejen při pěstování cibulovin, ale i keřů, ovoce a zeleniny a okrasných rostlin všeho druhu. Vermikulit pak funguje jako provzdušňovač a hodí se do těžších půd, které je třeba trochu odlehčit.

Po celý rok pak v domácnosti hojně využijete nejen pohlcovače pachů a univerzálnlí hygienizátory do kuchyně, koupelny i dalších obytných i neobytných prostor, které nabízíme hned v šesti vůních, ale také 100% přírodní čističe odpadů. Ty vás také zbaví nepříjemného zápachu v domácnosti, stejně jako přípravky do steliv domácích zvířat.