602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 21. 6. 2024 ZAVŘENO. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 
Výrobní ekologický program SEKOL®
Kategorie produktů

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Bakterie pro zahradu

Bakterie a enzymy pro využití v zahradě.

Přípravek Cita komposty - bakterie do kompostů mineralizují a hygienizují kompost. Zabezpečují řízený průběh biodegradačního procesu, především vývoj teploty a rozklad obtížně rozložitelných látek. Bakterie Cita zkracují dobu zrání kompostu až o třetinu bez nutnosti překopávek.

Přírodní hnojivo na list Klinogrow zvyšuje úrodu pěstovaných plodin i jejich kvalitu a nutriční hodnotu. Vhodné pro použití na ovoce, zeleninu, okrasné rostliny, dřeviny i polní plodiny.

Bakterie pro trávníky Oryska se hodí jak pro zahradu, hřiště, tak pro okrasné parky, kde se hojně venčí psi. Přípravek regeneruje a zkvalitňuje půdu a tím posiluje trávník.

Bakterie pro záhony Oluska přispívají k růstu kořenového systému rostlin a skvěle se hodí pro předpěstování, rozmnožování a pěstování okrasných i užitkových rostlin.

Přípravek Cita pes urychluje rozklad psích exkrementů. Bakterie jsou vhodné pro použití v kompostérech, kde zamezují vzniku plísní a zápachu.

komposty

trávníky

urychlení rozkladu psích exkrementů

záhony