602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 21. 6. 2024 ZAVŘENO. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 
Výrobní ekologický program SEKOL®
Kategorie produktů

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Firmy a podniky

K ošetření odpadních systémů a čističek odpadních vod vám nabízíme přípravky dostupné na našem E-SHOPU.

K ČIŠTĚNÍ ODPADNÍCH SYSTÉMŮ a zamezení zápachu z výlevek je vhodný přípravek Fitonela odpady. K prevenci proti jejich ucpávání pomůže Fitonela odpady profi. Zabrání i tvorbě nežádoucího zápachu, rozkládá biologické látky a nepoškozuje vnitřní povrch odpadního potrubí. V případě, že se již potýkáte s ucpanými odpady, bude zapotřebí použít enzymatický přípravek Fitonela odpady tuky, který nánosy tuků a dalších organických látek štěpí a brání jejich dalšímu usazování. Tento přípravek je vhodný i k pročištění lapolů.

K OŠETŘENÍ VODNÍCH PLOCH (jezírek, rybníků a požárních nádrží) nabízíme přípravek Lakus aqua pro koupací i rybochovné vody.

PROTI ZÁPACHU A PLÍSNÍM vám pomůže hygienizátor sanity a likvidátor plísně Filona des. Nepříjemné pachy pohltí Filona odour. Se zápachem ze septiku si poradí Filona oil.

Pro městské, obecní a podnikové čističky odpadních vod nabízíme PŘÍPRAVKY DO ČOV A PORADENSTVÍ K APLIKACI koncipované na míru. S nepříjemným zápachem šířícím se z čističky si poradí Jenor ČOV, díky kterému se čistírna dostává do kondice, s kterou zvládne jakýkoliv stres bez přerušení čistícího biologického procesu. Při nadměrné tvorbě pěny použijte přípravek Fitonela ČOV. Dále nabízíme směs zeolitu a bakterií pro aktivační nádrže Minor ČOV.

FIRMÁM A PODNIKŮM DÁLE NABÍZÍME NÁSLEDUJÍCÍ SLUŽBY:

Ošetření odpadních vod

Ošetření povrchových vod

Ošetření požárních nádrží