725 508 959 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 
Výrobní ekologický program SEKOL®
Kategorie produktů

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

 

Doporučujeme:

logo biobobo

Ošetření povrchových vod

Vážení,

nabízíme Vám k využití sedmiletou praxí úspěšně prověřenou a ekonomicky lidově přijatelnou - českou biotechnologii SEKOL ®, a to k: ošetření vod povrchových, kdy:

 • RYBNÍKY RYBOCHOVNÉ VODY
  1. Cena biotechnologického přípravku Lakus aqua rybníky RV
   - na měsíční, základní ošetření rybníků a ost. vod. nádrží ......1 ha = 2 000,- Kč bez DPH (ošetření se v měsíčních intervalech opakuje)
  2. Cena služby VENTURY-VENKOV s.r.o.
   - za celosezónní ošetřování činí 1.000,- Kč bez DPH + cestovné 8,-Kč/km


 • RYBNÍKY KOUPACÍ VODY
  1. Cena na biotechnologického přípravku
   - na měsíční, základní ošetření přírodního koupaliště, rybníků a ost. vod. nádrží ….1 ha = 4 000,- Kč bez DPH (ošetření se v měsíčních intervalech opakuje)
  2. Cena služby VENTURY-VENKOV s.r.o.
   - za celosezónní ošetřování činí 1.000,- Kč bez DPH + cestovné 8,-Kč/km

Výsledek:

 • přírodní koupací vody (včetně jezírek), jsou bez rizika alergických reakcí na chlór, vyhovují předpisům o přírodních koupacích vodách, včetně snížení výskytu fekálních bakterií**). V praxi potvrzeno rozbory vod dělané zdravotními ústavy a KHS. Zpravidla v měsíčních intervalech se ošetření vody opakuje;
 • v rybnících s chovem ryb, zajistíme optimální vodní biotop pro zdravý a úspěšný chov ryb. Látkové zatížení se rychle převádí na potravu rybám (úspora krmení). Snižuje se toxicita vody (odbouráváním čpavku) i výskyt fekálních bakterií (dochází k hygienizaci - ozdravení vodního biotopu). Optimalizuje se hospodaření s kyslíkem, čímž se vyloučí nebezpečí úhynů ryb z důvodu nedostatku kyslíku. Snižuje se přítomnost volného fosforu, zvyšuje průhlednost vody, snižuje se případný zápach a tvorba vodního květu. Ošetření v měsíčním intervalu několikrát v průběhu sezóny opakovat.

V prvním roce, ve většině případů, doporučujeme využití služby ošetření vody pracovníky Ventury- Venkov s.r.o..V dalších letech je možné ošetření vody zajistit svými silami v rámci obce.
**) koliformních b., termotolerantních koliformních b., enterokoků


Vlastimil Marek
jednatel
ventura venkov s.r.o.

V případě zájmu kontaktuje paní Annu Markovou, která se vám v oblasti těchto služeb bude plně věnovat. Telefon: +420 602 582 224, e-mail: markova@ventura-venkov.cz