725 508 959  | Prosíme, volejte pouze v této době: | Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 
Výrobní ekologický program SEKOL®
Kategorie produktů

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

chovatelství

Zeolit je přírodní hornina s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi vyplývajícími z jeho krystalické struktury. Na jeho povrchu se vytváří dutiny a kanálky, díky kterým zbavuje vodu nečistot i zápachu. Tato jedinečná pórovitá struktura umožňuje kolonizaci biologicky užitečných nitrifikačních bakterií. 
Jeho vlastnosti jsou ceněny i chovateli. Využít ho lze v teraristice, akvaristice, jako podestýlku pro hlodavce i v kočičích toaletách. Více informací ohledně použití u zvířat naleznete po rozklinutí položek podle zrnitosti a její vhodnosti konkrétnímu odvětví.

25kg pytle zeolitu zasíláme každý zvlášt jako samostatný balík, podle toho se načítá i cena za dopravu. Cena za dopravu podléhá tarifům konkrétních dopravců a nejsme schopni ji nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

Fotografie jsou pouze ilustrační a negarantují barevný odstín dodávky. Zeolit se přirozeně vyskytuje v barvách od béžové až po šedou s modrým nádechem. Barva dodávky se může lehce lišit s každým pytlem. Záleží totiž na aktuálním zdroji, který při těžbě nelze odhadnout ani roztřídit. Garantujeme dodání 100% zeolitu, konkrétní zabarvení garantovat nelze.