725 508 959 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 
Výrobní ekologický program SEKOL®
Kategorie produktů

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

 

Doporučujeme:

logo biobobo

bazény

Zeolit zbaví váš bazén hrubých nečistot i zápachu z vody a optimalizuje pH. Je také díky své pórovité struktuře pro čištění bazénů vhodnější než písek, jelikož voda protéká skrze jednotlivá zrna, jejichž póry zachytí více nečistot. Při jeho používání zároveň spotřebujete méně bazénové chemie a snížíte tak náklady na celkovou údržbu. Zamezí také nepříjemným projevům chlorové chemie, jako je štípání očí, specifický zápach, svědění či pálení kůže.

25kg pytle zeolitu zasíláme každý zvlášt jako samostatný balík, podle toho se načítá i cena za dopravu. Cena za dopravu podléhá tarifům konkrétních dopravců a nejsme schopni ji nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

Fotografie jsou pouze ilustrační a negarantují barevný odstín dodávky. Zeolit se přirozeně vyskytuje v barvách od béžové až po šedou s modrým nádechem. Barva dodávky se může lehce lišit s každým pytlem. Záleží totiž na aktuálním zdroji, který při těžbě nelze odhadnout ani roztřídit. Garantujeme dodání 100% zeolitu, konkrétní zabarvení garantovat nelze. Děkujeme za pochopení.