602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 21. 6. 2024 ZAVŘENO. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Zpříjemněte příbuzným hlídání mazlíčků

Je čas dovolených a řada drobných zvířat zůstává doma a hlídají je známí, přátelé a příbuzní. Letní teploty navíc podporují tvorbu zápachu z podestýlky a ne vždycky je to tedy práce příjemná.
Co kdybychom vám ale řekli, že podestýlka může vydržet delší dobu bez zápachu i v letních dnech?

Čpavkový zápach z podestýlky je v létě cítit celkem brzy po vyčištění, a to i přesto, že podestýlka kromě pár kritických míst ještě nevypadá na další kompletní výměnu. Taková skutečnost může značně ztížit hledání někoho, kdo by se o vaše mazlíčky postaral v době dovolené.

Většina hlodavců má nechvalnou pověst právě kvůli zápachu moči a ne každý se proto do péče o takové zvíře hned hrne. Prodloužit interval celkové výměny podestýlky bez štiplavého zápachu ale skutečně lze. Stačí pro to do podestýlky přimíchat dávku bakterií Jalka, užitečných a bezpečných bakterií, které ozdravují prostředí, ve kterém zvířata chováme a kromě toho zamezují právě vzniku nepříjemných pachů.

Když na hlídání předáte zvířátko v takto ošetřené podestýlce, nejen ono bude déle ve zdravém a příjemném prostředí pro život, ale i váš blízký, který ho má dočasně na starost, to rozhodně ocení.  

Související články
Související produkty