602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Jedinečné bakterie do podestýlek

Bakterie do podestýlek vám usnadní práci a zlepší životní podmínky chovaných zvířat.


Velká řada chovatelů zvířat se musí pravidelně starat o nastlané prostory pro zvířata. V různé míře se se stelivem setkávají majitelé a chovatelé koček, hlodavců, králíků i koní a koz.
Bez ohledu na to, který druh zvířat chováme, jde nám především o to, aby prostředí, ve kterém naše zvířata žijí, bylo zdravé a čisté.
V teplejších částech roku je vlivem teplot péče o životní prostor v kotcích, králíkárnách i chlévech o to náročnější, že vyšší teploty mají rády i různé bakterie a patogeny, což může způsobovat potíže. Ve velké míře o tom slýcháme například ve spojení s chovem králíků, kde vlivem patogenů dochází k četným úhynům.

Od nás ale už jistě víte, že nejsou bakterie jako bakterie. Existují totiž i ty nepatogenní, užitečné a v prostředí přínosné, jejichž dotace může zásadně ovlivnit prostředí a tím i zdravotní stav a pohodu zvířat. Tyto bakterie totiž hygienizují prostředí a tím omezují škodliviny, které by mohly váš chov ohrozit. Společně s tím snižují čpící zápach a mohou pomoci zvířatům náchylným k respiračním onemocněním.

Pro zkvalitnění životního prostoru zvířat chovaných na podestýlce se proto vyplatí využívat bakterie, které jako bonus ještě prodlouží interval celkových výměn a usnadní tak práci i chovateli. Jedná se navíc o čistě přírodní přípravek, který nijak neškodí nejen vám a zvířatům, ale také příznivě ovlivňuje životní prostředí.

Stále si nejste jisti, jestli jsou bakterie do podestýlek řešením právě pro vás? U přípravků Jalka jsme pro vás rozepsali nejčastější dotazy. A pokud ani tam nenacházíte přesně to, co by vás zajímalo, kdykoli se na nás můžete obrátit buď do chatu na webu, e-mailu nebo telefonicky.

Bakterie jsou vhodné i pro velkochovatele, přípravek Jalka pro takové chovy naleznete zde ← Při kejdovém hospodářství je přípravek uznán pro zavedení Zásad správné zemědělské praxe "BAT", Integrované povolení provozu. Přílohu je možné stáhnout zde pod odkazem

Související produkty