602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

TOP produkty roku 2022

Jaké produkty u vás měly úspěch v loňském roce? Největší zájem a ohlas zaznamenaly bakterie do steliva v kočičích toaletách, Jalka kočky. Ty se v roce 2022 staly naším nejprodávanějším a vaším nejvyhledávanějším produktem z naší nabídky.

Jalka kočky - bakterie do steliva

Bakterie do steliva v kočičí toaletě s připravenými deseti dávkami pro jednodušší použití vám usnadňovaly péči o bedýnku po celý loňský rok. Přípravek odstraňující čpavkový zápach, který se mnohdy drží v místech, kde močí kočky, a to i při dostatečné hygieně prostředí, se tak rychle stal vaším oblíbencem a v řadě domácností i stálým pomocníkem. Za projevenou důvěru i pozitivní zpětnou vazbu vám tímto velmi děkujeme a i v budoucnu se budeme snažit ulehčit vám péči o domácnost za pomoci bakterií a enzymů z naší nabídky.
Podpořit bakterie do kočkolitu lze i enzymatickým lapačem pachů Filona odour. Ten můžeme doporučit k použití do prostoru a provonění místnosti, ale i v případě, že kočičky z jakéhokoli důvodu močí mimo bedýnku a značkují po bytě. Po vyprání koberečku nebo očištění konkrétního místa, zbavíte aplikací Filona odour rohožku nebo zdivo i těch nejmenších zbytků pachu, kvůli kterým by mohly kočky na vybrané místo močit opakovaně.

Bakterie pro domovní ČOV - Jenor DČOV

Favoritem číslo dva se stal náš Jenor pro domovní čistírny odpadních vod.
Bezproblémový chod domácí čističky totiž spočívá nejen v tom, jak dlouho ji u domu máme, ale především v péči o ni. Ta dovede její životnost prodloužit a zlepšit funkčnost. Dotace bakterií je důležitý krok, který by každý majitel domácí čistírny odpadních vod podniknout. Přítomnost těchto bakterií totiž urychluje rozklad biologického materiálu a rozpuštění tuku, který pak nezanáší čistírnu. Ta díky tomu nezapáchá a odvádí svou práci, aniž bychom kolem ní museli neustále běhat a napravovat nepříjemnosti.

Aktivní kyslík do jezírka - Lakus oxy

Třetí příčku si u vás vysloužil aktivní kyslík, jehož čas, společně s ostatními produkty do jezírek, se mílovými kroky blíží. Lakus oxy je vůbec první z řady Lakus, který je vhodné na začátku sezony použít a připravit tak jezírko na hlavní sezonu a použití bakterií a enzymů. Podrobnější postup aplikace, včetně pořadí jednotlivých produktů, jsme pro vás již v loňském roce sepsali v následujícím článku: Naše produkty do jezírek  

Související články
Související produkty