725 508 959  | Prosíme, volejte pouze v této době: | Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

prodej-ovoce 


Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

 kontakt
+420 602 582 224

 
 doprava

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

.

Co dát paní učitelce?

Konec roku se kvapem blíží a vy marně vymýšlíte, čím letos obdarovat učitele? Hrnky a ozdůbky už přetékají z kabinetů a vy chcete pořídit něco, co nezůstane ležet na polici? Věnujte balíček dobrot! Ten se mezi dárkovými předměty a pugety květin neztratí a potěší každého.

V nabídce dárkových balíčků objevíte řadu kombinací a chutí, kterými přijdete na chuť každému panu učiteli i paní učitelce.

Pro opravdové milovníky sladkého lahvinku sirupu!


Lahvinka pro učitele je chutný dárek, kterým se vejdete do sta korun. 250ml lahvička sirupu dle výběru ze skladových zásob, dárkově zabalená s děkovnou kartičkou.
A sháníte-li úplnou drobnost do šedesáti kaček pro větší množství lidí, můžete pořídit mini balíčky se 100ml placatkou plnou sirupu, také dle výběru z dostupných skladových zásob.

O něco bohatější je náš klasický balíček pro učitele, který se také vejde do stovky a je doplněn o sušené plody. Vybrat si můžete z několika druhů sirupů a sušeného ovoce či oříšků.

Raději byste džem nebo pampeliškový med?

I ten vám dárkově zabalíme, opět za přívětivou cenu 89Kč.

Krabičky plné dobrot

Pro opravdové gurmány nabízíme krabičky se sušenými plody. V sekci s dárkovými balíčky můžete vybrat krabičku pro učitele s děkovnou kartičkou nebo naši standardní krabičku se sušenými plody, kterou máme v nabídce k jakékoli příležitosti.

Už nemusíte složitě vybírat a přemýšlet. U nás najdete skvělý dáreček pro každého učitele, a to už od krásných 59Kč!