602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 21. 6. 2024 ZAVŘENO. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 
Výrobní ekologický program SEKOL®
Kategorie produktů

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Zemědělství

Záleží nám na tom, co ze země získáme, je ale také velmi důležité, co v ní zanecháme. Pokud nechcete životní prostředí zatěžovat chemikáliemi a rádi byste v chovu hospodářských zvířat využívali přírodní ekologické prostředky, jsou tu naše produkty právě pro vás.

Podívejte se na náš ESHOP, jistě najdete, co hledáte. K dispozici vám jsou produkty ke snížení zápachu, čištění odpadů a přípravky do chovných rybníků.

K  SNÍŽENÍ ZÁPACHU v  zemědělském provozu nabízíme řadu přípravků, jejichž kombinací lze snížit zápach z  provozu na minimum. K ošetření podestýlky a celkovému zkvalitnění mikroklimatu stájového prostředí, jako i hygienizaci a snížení hladiny patogenních bakterií se bude hodit přípravek Jalka, jehož užíváním dosáhnete i menší spotřeby steliva. Přípravek je zařazen do seznamu „BAT“ na snižování emisí čpavku. Neutralizaci zápachů z  kejdových a odpadních jímek zajistí Filona oil, která na hladině vytvoří nepropustný film zabraňující úniku zápachu. Zároveň však neškodí potřebným enzymům a bakteriím.

K ČIŠTĚNÍ ODPADNÍCH SYSTÉMŮ a prevenci proti jejich ucpávání pomůže Fitonela odpady profi. Zabrání i tvorbě nežádoucího zápachu, rozkládá biologické látky a nepoškozuje vnitřní povrch odpadního potrubí. V případě, že se již potýkáte s ucpanými odpady, bude zapotřebí použít enzymatický přípravek Fitonela tuky, který nánosy tuků a dalších organických látek štěpí a brání jejich dalšímu usazování. Tento přípravek je vhodný i k pročištění lapolů.

Zemědělství

DO CHOVNÝCH RYBNÍKŮ je vhodná směs vybraných bakteriálních kultur Lakus Aqua rybochovné vody. Omezuje tvorbu řas a vodního květu, přispívá k utvoření rovnováhy vodního biotopu, snižuje CHSK - látkové zatížení rychle převádí na potravu rybám, příznivě ovlivňuje hospodaření s  kyslíkem, stabilizuje pH a snižuje toxicitu vody. Napomáhá tak k vytvoření vhodného prostředí pro ryby. Pro rychlou dotaci rozpuštěného kyslíku při akutním nedostatku, je určený přípravek Lakus oxy.

Pro bioplynové stanice ke zvýšení jímání bioplynu vám nabízíme Jenor BPS. Na urychlení biologického rozkladu při řízené tvorbě bioplynu je určen enzymatický přípravek zaměřený na rozklad lignocelulózy. Na zlepšení kondice bioplynové stanice lze máme v  nabídce minerální přípravek Minor BPS. Pro fermentory bioplynových stanic při nedostatečné enzymatické činnosti nabízíme přípravek Fitonela BPS.
Tyto tři přípravky vždy koncipujeme na míru konkrétní bioplynové stanice.