725 508 959  | Prosíme, volejte pouze v této době: | Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Nový web plný dobrot

Možná jste si všimli změn na hlavní stránce našeho webu. Přidružila se k nám totiž naše EKOfarMA Horecký Dvůr, kam doporučujeme zavítat, když vás honí mlsná nebo pro dárkové balíčky nejen učitelům, ale třeba známým a kolegům.

EKOfarMA Horecký Dvůr a Dobroty z Horeckého Dvora

V našem sadu každoročně dozrává množství BIO ovoce. Z něj připravujeme lahodné Dobroty z Horeckého Dvora, které si můžete vychutnat v mnoha podobách.

• Je libo sušené plody? Pak jistě přijdete na chuť křížalám z jablek nebo hrušek, sušeným ořechům v klasické nebo slané verzi, a nebo slaďoučkým švestkám.

• Milovníkům sladkého udělá radost bohatá nabídka sirupů v různých velikostech, nebodžemy a povidla dostupná v malinkých ochutnávkových baleních i ve standardních skleničkách, které nějakou dobu doma vydrží.

• Pro rychlé a jednoduché pečení vyrábíme štrúdláky, pořádná dávka strouhaných jablek připravených ihned k použití do závinů a dalších pečených moučníků.

• V neposlední řadě pro vás připravujeme dárkové balíčky k různým příležitostem. Momentálně jsme tu pro všechny rodiče, abychom jim ulehčili výběr dárečků pro učitele.

Nejlépe však uděláte, pokud si web projdete sami a prohlédnete si naše dobroty přímo. Varujeme vás ale předem, budou se vám určitě sbíhat sliny!