725 508 959 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

 

Doporučujeme:

logo biobobo

Lakus bioaktivátor při jarní údržbě jezírka

Ačkoli se začíná oteplovat, voda stále ještě nedosahuje potřebné teploty pro ideální funkci bakterií. Aby v tomto období nezískala náskok řasa, která začíná nabírat na síle jen vykouknou první sluneční paprsky a opřou se do vodní hladiny, máme tu enzymy do jezírek – Lakus bioaktivátor.

Jedná se o směs huminových látek, kterou lze aplikovat celoročně – nejen tedy na začátku sezony, ale také pravidelně v jejím průběhu i na konci.

 
• Lakus bioaktivátor funguje okamžitě po aplikaci a pomáhá tak nastartovat chod umělého biotopu a čisticí proces v něm. V průběhu sezony, používaný v kombinaci s bakteriemi Lakus aqua, podporuje jejich činnost a pomáhá zpracovávat živiny ve vodě tak, aby je využily vyšší rostliny a ne řasa, o kterou v jezírku nestojíme.

• Schopnost, pro kterou je ceněný právě na úplném začátku sezony, kdy bakterie ještě kvůli studené vodě neúčinkují v plné síle, je jeho zabarvení. Při aplikaci do vody je svou barvou schopen snížit prostupnost vodní hladiny, skrz kterou se pak nedostane tolik slunečního svitu, který by ke svému růstu v tomto období využila řasa.

 

Od jarních měsíců, kdy teplota vody dosahuje alespoň 10 aplikujeme v pravidelném intervalu a dávkování jak enzymy, tak bakterieLakus aqua pro dosažení co nejlepších výsledků.

Související články
Související produkty