602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 21. 6. 2024 ZAVŘENO. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

AKCE - set zeolitu a bakterií za zvýhodněnou cenu

Využijte časově omezené akce na zeolit a bakterie pro záhony nebo trávníky.

Zakládáte nový trávník nebo ten stávající potřebuje regeneraci? Potřebujete zúrodnit půdu na záhonu nebo ve skleníku, odkyselit ji nebo provzdušnit a připravit tak přívětivější prostředí pro pěstované rostliny? Tak to vás jistě bude zajímat zeolit.
Pokud ještě nevíte, jak široké využití má, mohl by vám pomoci článek dříve zveřejněný v našem magazínu, kde je stručně vypsané možné využití zeolitu v zahradě.

Doporučené dávkování zeolitu: 1,5-2kg na m2

Ještě lépe a s větší účinností bude fungovat v kombinaci s bakteriálními přípravky Oluska nebo Oryska do záhonů a trávníků.

Bakterie Oryska - kondicionér pro trávníky
Bakteriální přípravek pro trávníky pomáhá udržovat jejich vitalitu, regeneruje a je také skvělou volbou při zakládání nového trávníku. Ve vrchní vrstvě půdy totiž rozkládá organickou hmotu na základní živiny a vytváří hygienizované prostředí bez patogenů a plísní.

Aplikace:

50g na 25m2ošetřované plochy. Ošetření kondicionérem provádíme 2x až 3x za sezónu, po seseknutí, ať už klasicky nebo za použití mulčovacího nástavce. Ošetření provádíme vždy, když je trávník tzn. po dešti nebo po zálivce Kondicionérem trávník zaprášíme nebo zalijeme připravenou aktivní biokulturou z kondicionéru pomocí plastové konve bez kropítka v pruzích vzdálených od sebe cca 5 m .

Bakterie Oluska - bioaktivátor pro záhony
Bakteriální přípravek pro přidání do vrchní vrstvy půdy, kde rozkládá organickou hmotu na základní živiny a přispívá k růstu kořenového systému rostlin. Vytváří hygienizované prostředí bez patogenů a plísní. Vhodný pro použití k naklíčení semen, zakořenění řízků i přesazování.

Aplikace:

pro rostlinné řízky, přesazované rostliny, semena
: semena, konce řízků, kořeny sazenic obalíme v přípravku a zasadíme do humózní zeminy . Ošetření provádíme jednorázově.

pro pěstební substrát: 5g přípravku promícháme s 5 l pěstebního substrátu. Ošetření provádíme jednorázově.

pro pěstební záhon: 50g na 25m2 2x za sezónu(nejlépe na počátku a uprostřed sezóny ). Bioaktivátorem záhon zaprášíme nebo záhon zalijeme připravenou aktivní biokulturou z bioaktivátoru pomocí plastové konve bez kropítka v pruzích vzdálených od sebe cca 1-1,5m .

Momentálně k zakoupení jako zvýhodněný set:

UPOZORNĚNÍ: Slevy není možné sčítat s dalšími kupóny a akcemi. Děkujeme za pochopení.