Oryska trávníky - 250 g

Dostupnost: 5 dnů

Cena: 290 Kč
Počet
kusů

Popis produktu

Bakterie pro trávníky a okrasné louky v parcích, na sportovních hřištích i v zahradách, velmi vhodné na místa, kde se venčí psi, …


Bakterielní přípravek napomáhá udržovat vitalitu trávníků, regeneruje a zkvalitňuje půdu na níž zakládáme nebo již pěstujeme trávník , součastně při mulčování snižuje nutnost přihnojování. Ve vrchní vrstvě půdy rozkládá organickou hmotu na základní živiny, vytváří aktivní hygienizované prostředí se sníženým množství patogenních bakterií, hub a plísní .

 Aplikace:

50g na 25m2ošetřované plochy. Ošetření kondicionérem provádíme 2x až 3x za sezónu, po seseknutí, ať už klasicky nebo za použití mulčovacího nástavce. Ošetření provádíme vždy, když je trávník tzn. po dešti nebo po zálivce Kondicionérem trávník zaprášíme nebo zalijeme připravenou aktivní biokulturou z kondicionéru pomocí plastové konve bez kropítka v pruzích vzdálených od sebe cca 5 m .

Příprava aktivní biokultury: dané množství přípravku SEKOL® Oryska kondicionér rozmícháme v optimálním množství (5-10 L) odstáté vody, za občasného promíchávání necháme aktivovat 15-20 minut (ne déle!).

Praktické doporučení: v případě výskytu prázdných míst na trávnaté ploše, po zimních měsících zeminu jemně zaprašte přípravkem, dosejte travním semenem a zalijte.

Upozornění:

Při práci s prostředkem používejte nekovové předměty.
Připravenou, aktivovanou biokulturu nelze skladovat. Připravujte vždy pouze takové množství, které bezprostředně spotřebujte !
Při použití chemických dezinfekčních prostředků dochází k narušení účinnosti přípravků řady SEKOL®!

Zabraňte přímému slunečnímu svitu a přemrznutí!

Záruční doba: 18 měsíců od data výroby, skladujte na tmavém místě do 30°C.
 

  • PŘÍPRAVEK NA PŘÍRODNÍ BÁZI
  • NENÍ TOXICKÝ
  • NIJAK NEŠKODÍ ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ, ČLOVĚKU ANI ZVÍŘETI

Přípravky řady SEKOL® obsahují užitečné bakterie z kmenů nepatogenních bakterií v zaspórované formě („uspané“), aktivací se užitečné bakterie „probouzejí“ a začínají „pracovat“, přičemž mají za cíl dosáhnutí přírodní vyváženosti.