725 508 959  | Prosíme, volejte pouze v této době: | Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Váš oblíbený pohlcovač pachu v nové vůni!

Filonu odour, která pohltí veškeré organické pachy a k tomu i příjemně zavoní za přispění přírodních silic jste si u nás velmi oblíbili. K pěti stávajícím vůním v nabídce nyní přibyla ještě šestá - Citron!

Filonu pro vás nyní nabízíme v následujících vůních:

Meduňka

Citronová máta

Rozmarýn

Mandarinka

Levandule

Červený pomeranč

Citron

Kromě pohlcovače pachů vyrábíme také hygienizátor Filona des. Ten najde využití jak samotný pro hygienizaci celé domácnosti, tak v kombinaci s pohlcovačem pachů. Výběr vůní je totožný, abyste si mohli své duo nakombinovat dle svých preferencí.

A proč zvolit právě Filonu odour?

Naše Filona totiž není obyčejný osvěžovač vzduchu. Krásně sice voní, ale její největší výhodou je schopnost pachy pohlcovat, nikoli překrývat. Zápach jakékoli organiky - ať už se jedná o ne úplně vydařené vaření, značkování zvířat nebo nepříjemný zápach z obuvi a další, náš přípravek si během chvilky poradí. Použití je možné ve venkovních i vnitřních prostorách a to nejlepší - aplikuje se do vzduchu, ale i na materiály. Zápach odstraní nejen z prostředí, ale i například z koberců, závěsů i stěn.

Související produkty