602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Připravte se na první výsevy semínek

Venku nám řádí největší mrazy letošní zimy, ale my víme, že věčně trvat nebudou. I když se to zrovna teď nemusí zdát, mílovými kroky se k nám blíží čas semínek, sazeniček a vůně rašeliny.


Pojďte se na toto bohaté a životem nabité období s námi připravit a nenechte nic náhodě. Ve správnou chvíli se pak budete moci ihned nechat strhnout energií blížících se jarních dní, aniž by vám doma něco potřebného chybělo.

Semínka ani sazenice u nás sice neseženete, věříme ale, že zde naleznete to správné a potřebné pro jejich růst a vývoj. Ať už se jedná o obohacení půdy zeolitem nebo vermikulitem, který skvěle poslouží i jako materiál pro naklíčení, či třeba hnojivo na list vhodné i pro pěstování v BIO kvalitě.

Zkuste se porozhlédnout i v kategorii příslušenství a výhodných setů. Doufáme, že zde naleznete, co hledáte a do nadcházejícího období vkročíte připraveni, vybaveni a hlavně s dobrou náladou. :)