725 508 959 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

 

Doporučujeme:

logo biobobo

Praktické Vánoce s VENTURA-VENKOV

Nákupy dárků jsou v plném proudu a občas se stane, že si moc nevíme rady. U nás sice nejnovější elektroniku ani módu neseženete, přesto můžeme k vánočnímu veselí také svým dílem přispět. U nás totiž pořídíte věci pro domácnost a malé i velké nadšence do přírody a ekologie.

Vermikompostéry
Takzvané žížalí kompostéry jsou vhodnou alternativou pro zpracování odpadu z kuchyně v bytech, kde není možnost vlastního kompostu. Přistaven samozřejmě nemusí být přímo v obýváku. Ke zdárnému fungování stačí teplota kolem patnácti stupňů, umístěn tedy může být kromě obyvatelných místností i v dílně nebo lodžii.
Vermikompostér dostatečně docení i všechny rodiny s malými biology a zahradníky, které zajímá, jak to v přírodě funguje a mají radost z každé příležitosti si tyto procesy sami vyzkoušet a osahat. Z toho důvodu jsou naše kompostéry i skvělou pomůckou do škol a kroužků.

Odvětrávaný koš a sety s kompostovatelnými sáčky
Možná si vám někdo řekl o takto praktický dárek nebo víte, že koš na bioodpad už dlouho patří do jeho plánů na pořízení, ale stále se k tomu ne a ne dostat. Proč tedy rovnou nepořídit startovací set pro každého, kdo se teprve rozhodl zbytky z kuchyně třídit a třeba i sám kompostovat?
Sáčky z našeho e-shopu je možné použít na vlastní kompost, i s odpadem vyhodit do hnědé popelnice.

Ruční postřikovač pro nadšence do rostlin
Od jara do podzimu je neustále na zahradě v obležení květin nebo mu rostliny už zarostly celý balkon, případně místo v bytě žije spíš už v džungli? Pak jistě přijde vhod ruční postřikovač s objemem 2l, se kterým se péče o letněné rostliny, případně pokojovky přímo v bytě, provádí jedna báseň.

Dárkové poukazy pro všechny, co si rádi vyberou sami
Obdarováváte někoho, s kým je každý výběr složitý a málokdy se trefíte přesně do toho, co by chtěl, případně koupíte přesně to, co už zrovna má?
S dárkovými poukazy v hodnotě od 500Kč do 5000Kč určitě takovou chybu neuděláte. Obdarovaný si u nás může poukaz vybrat až do konce srpna příštího roku z veškerého našeho sortimentu.
Poukaz navíc můžete koupit i opravdu na poslední chvíli. Zasíláme ho elektronicky po obdržení platby a vyřídíme tak ještě objednávky vytvořené a zaplacené až do 21. prosince.

Do domácnosti se zvířátky
Možná jste se rozhodli, že konečně dáte domov té dlouho plánované kočičce nebo že se děti budou moci těšit ze společnosti morčátek či křečka, které si tak dlouho přály. Nadělte si k nim i praktickou pomůcku, se kterou se s nimi bude žít zase o něco příjemněji. Pořiďte k nim užitečné bakterie do podestýlek a nové nájemníky doma určitě neucítíte.