602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Kde použít Filonu des?

Všichni chceme žít v čistém a zdravém prostředí a snažíme se ho doma udržovat. I kvůli tomu ale můžeme lehko pod vlivem reklam uvěřit, že bez dezinfekce se při běžném úklidu v domácnosti neobejdeme. Jakkoli se však může dezinfekce hodit ve výjimečných případech, neměla by být nedílnou součástí každodenního úklidu. Však o své zdraví také chceme dbát co nejlépe, ale antibiotika nezobeme na každou drobnost jako bonbony. Dezinfekce v domácnosti vlastně funguje stejně. Zbaví nás sice plísní a všech nežádoucích nečistot a bakterií, neomylně ale zahubí i všechny dobré mikroorganismy a může mít při nadměrném používání vliv také na naše zdraví.

Abychom vám výběr vhodných přípravků pro běžný úklid usnadnili, vyvinuli jsme enzymatický hygienizátor, který nejenom zbaví domácnost nečistot, ale právě také plísní. A to vše bez přispění chloru a jiných agresivních látek.
Filona des vám tak pomůže zajistit v domácnosti čistotu a zároveň ji i provonět, jelikož hygienizátor nabízíme v šesti vůních za přispění čistě přírodních silic. Na přípravku tedy nenajdete ani kapičku chemie a přesto s ním díky speciálně vybraným enzymům docílíte hygienicky čisté domácnosti.

Kde všude můžete přípravek Filona des použít?

Naši Filonu lze používat v podstatě kdekoli. Na prodyšné i neprodyšné materiály, v obytných i neobytných prostorách, v domácnosti s dětmi i zvířaty. Nevhodné je pouze kombinovat ji s dezinfekčními přípravky, které likvidují v podstatě všechny mikroorganismy. Ty by totiž zahubily i všechny aktivní složky našeho přípravku a ten by pak neúčinkoval.
Kuchyně a jídelna: Filona des zvládne udržet hygienicky čistou celou kuchyni. Pracovní desku, dřez, okolí kuchyňské linky nebo třeba desku jídelního stolu, na vše můžete filonu použít při běžném úklidu.
Koupelna a toaleta: Náš hygienizátor je skutečně univerzální a své místo najde i v koupelně k hygienizování sanity i stěn a spár v obložení. Díky jeho schopnosti zamezovat plísním se bude hodit především v místech se zvýšenou vlhkostí.
Potřeby domácích mazlíčků: Při kompletní výměně steliva v kočičí toaletě nebo čištění klecí hlodavců a drobných savců můžete místo klasické dezinfekce bez obav použít také Filonu des. Využití nalezne i při úklidu venkovních ubikací a ptačích voliér. Přípravek je šetrný k životnímu prostředí a neškodný zvířatům, proto se jeho využití v chovných prostorách není třeba obávat.
Dětský pokoj: Samozřejmě ani u dětí není důvod stranit se použití našeho hygienizátoru. V místech, která mají tendenci být častěji ušmudlaná od dětských ruček i k čištění ploch u psacích stolků a podobně, najdete pro filonu využití.

Je to skutečně univerzální hygienizátor, který kromě příjemné vůně zanechá vaši domácnost zdravou a čistou.
Související produkty