725 508 959 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

 

Doporučujeme:

logo biobobo

Jak zacházet s našimi balíčky v mrazivém počasí

Enzymatické tekuté produkty neobjednávejte do boxů, kdyby v nich ležely několik hodin nebo přes noc, mohlo by dojít k narušení jejich funčknosti. I na bakteriální, sypké přípravky se vztahují určitá pravidla, která bychom měli po přenosu z venku dodržet.

V aktuálním počasí by totiž zásilka z našeho e-shopu neměla přejít z venkovních mrazivých teplot ihned do vytopeného bytu. Je to z toho důvodu, že námi dodávané bakterie jsou lyofylizované, tedy sušené mrazem a nejsou v tomto stavu aktivní.
Aktivují se setkáním s vlhkostí. Pokud tedy balíček přineseme z venku rovnou do obývacího pokoje, může i v uzavřené nádobě skokem teplot zkondenzovat vlhkost a bakterie se tak aktivují předčasně. To pak může negativně ovlivnit jejich fungování ve chvíli, kdy je budete chtít použít, jelikož už budou mít nevhodným skladováním zkrácenou životnost.

Po vyzvednutí balíčku proto nechejte zásilku nějakou dobu například v chodbě, aby nebyl teplotní skok tak velký. Dózy skladujte na suchém tmavém místě, kde příliš nekolísají teploty.