602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Info k objednávkám v aktuálním mrazivém počasí

Teploty aktuálně v noci padají i pod -10°C, proto bychom chtěli upozornit na nevhodnost uložení našich balíčků v alza boxech a boxech zásilkovny.
Ty je na takovém výdejním místě nutno vyzvednout tak, aby enzymy (naše tekuté přípravky) v boxu nezůstaly přes noc. Mohlo by to negativně ovlivnit jejich funkčnost. Pro jistotu radíme výdejny zásilkovny volit tak, aby se jednalo o pobočku obchodu, kde bude zásilka do vyzvenutí uložena ve skladu nebo na prodejně.

Po převzetí balíčku se sypkými přípravky se směsí bakterií, doporučujeme uzpůsobit teplotní přechody tak, aby nebyly moc skokové.

Až si je přinesete domů, nechte je nějakou dobu v krabici a rozbalte je až o něco později, aby se teploty stihly ustálit. Rozdělejte je ideálně až po nějakém čase v pokojové teplotě. V případě, že balení bakterií přinesete z mrazivého počasí venku ihned do vyhřáté místnosti, mohla by v něm zkondenzovat vlhkost a znehodnotit tak celou dávku.

V případě jakýchkoli nejasností se na nás neváhejte obrátit na chatu, e-mailu nebo telefonicky. Rádi vám poradíme a vysvětlíme vše, co by vás mohlo zajímat.