602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 21. 6. 2024 ZAVŘENO. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

Hygienicky čistá domácnost bez chemie

Že bez chemie nelze dosáhnou hygienicky čisté domácnosti je častý omyl. Bakterie a enzymy vás o tom velmi rychle přesvědčí.

Například proti plísním a škodlivým mikroorganismům se v domácnosti hodí enzymatický přípravek Filona des, který funguje i bez použití chloru a navíc prostor příjemně provoní.
S nepříjemným zápachem v obyvatelných prostorách si bezpečně poradí další zástupce naší enzymatické rodinky, konkrétněFilona odour. Nezáleží, jestli se nepovedlo vaření nebo se potřebujete zbavit zápachu z cigaretového kouře nebo pachů od domácích mazlíčků. Dovede totiž neutralizovat všechny nepříjemné pachy, ať už uvnitř nebo venku.

Naši účinnou, přesto stoprocentně přírodní trojici do domácnosti doplňuje Bromela, jejím základem jsou také enzymy. Tyto se hodí na skvrny nejen na oblečení, ale i zdech a kobercích. V nabídce naleznete i malé balení, které je možné vzít všude s sebou a zbavit se tak nečekaně vzniklých skvrn například v průběhu cestování.

Zajímá vás více ze sekce pro domácnost? V magazínu můžete pokračovat na další články z této sekce, případně si projít konkrétní produkty. Máte-li navíc na srdci nějaký individuální problém, který bychom vám mohli pomoci vyřešit a doporučit vhodné produkty, neváhejte se na nás obrátit přes e-mail nebo telefon.