602 582 224 | Prosíme, volejte pouze v této době: | Pá 8:00 - 12:00 hod. Osobní odběr pouze po předchozí tel. domluvě. 

Potřebujete poradit?
Můžete zavolat nebo nám napsat.

+420 602 582 224

 auto
Rozesíláme po ČR a na Slovensko.
Při objednání na Slovensko je nutné vyčkat na přijetí faktury s přepočítanou částkou a nehradit objednávku podle potvrzovacího e-mailu.   balíček

Info o dopravě,
osobním převzetí a platbách 

.

Doporučujeme:

logo biobobo

BIO hnojivo - proč používat KlinoGrow?

Stále větší množství malých zahrádkářů i velkopěstitelů sahá po možnostech bez využití chemie. Možností pro všechny, včetně nás všech, kteří si rádi na zahrádce vypěstujeme dobré ovoce, zeleninu nebo jen barevná kvítka na koukání, je hnojivo na list Klinogrow.

To nám nabízí možnost vypěstovat úrodu bez použití chemických složek a je možné ho využít i při pěstování v BIO kvalitě. (Tento výrobek je možné použít v ekologickém zemědělství dle Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a Nařízení Komise (ES) č. 889/2008 o ekologické produkci a označování produktů. V ČR zařazen v seznamu hnojiv ES pod ev.č. E405.)

Co je hnojivo klinogrow?

Naše ekologické hnojivo je vápenatý přípravek, který podporuje růst a odolnost vůči patogenům a dobrý zdravotní stav rostlin.

Jaké má výhody?

V první řadě podporuje růst rostlin. A to jejich nadzemní část, kde se v případě stromů a keřů také zasazuje o větší rozvětvení a bohatější nasazování puků.
Jeho využití v zahradě nekončí jen u zmíněných stromků, lze ho použít téměř všude. Od okrasných rostlin, ovocných stromů, zeleniny, okrasných keřů, přes jehličnany a trávníky až po bobulové ovoce. Hodit se vám tedy bude skutečně na celé zahrádce.
Kromě vlivu na kondici a zdraví rostlin také zvyšuje intenzitu vybarvení květů a míru olistění.

Na zdravých a silných rostlinách roste kvalitnější úroda a také ve větším množství. Minerální skladba hnojiva KlinoGrow totiž aktivuje přirozené fotosyntetické procesy rostlin a tím napomáhá růstovým a produkčním procesům. Takto ošetřené rostliny navíc lépe zvládnou hospodařit s vodou a mají o poznání mohutnější kořenový systém, lépe se jim daří hospodařit s živinami a v důsledku toho také rychleji dozrávají plody, které mají i vyšší obsah nutričních látek.

Zaujal vás náš produkt? Podrobnější aplikace na konkrétní druhy rostlin naleznete v detailu přípravku.