KlinoGrow AKTIVÁTOR ÚRODY přírodní hnojivo POLNÍ PLODINY 15 Kg

Dostupnost: 5 dnů

Cena: 2 287 Kč
Počet
kusů

Popis produktu

100% přírodní minerální hnojivo, které využívá sílu přírodních složek na podporu rostlinných procesů pro zvýšení objedmu a kvality úrody. Představuje čistý produkt, bez chemických slože, pro vypěstování úrody v biokvalitě. Významně zvyšuje úrodu pěstovaných plodin. Příznivě ovlivňuje kvalitu a nutriční hodnotu úrody, vybarvení a chuť plodů. Umožňuje prodloužení doby skladování, zvyšuje kvalitu množitelských porostů.

100% přírodní zeolitové hnojivo na list, obsahuje mořský přírodní vápenec. Zvyšuje kondici předpstovaných sazenic. Působí na imunitu rostlin. Zvyšuje kvantitu, kvalitu a nutriční hodnotu úrody. Zlepšuje vybarvení a chuť plodů. Prodlužuje dobu skladování.   Cena na dotaz. V případědě zájmu o informace ohledně velikosti balení, ceny a podmínek balení, kontaktujte prosím našeho specialistu pana Vlastimil Marka marek@ventura-venkov.cz mobil: +420 602 449 393

balení: pytel 15 kg

Přípravky řady SEKOL® obsahují užitečné bakterie z kmenů nepatogenních bakterií v zaspórované formě („uspané“), aktivací se užitečné bakterie „probouzejí“ a začínají „pracovat“, přičemž mají za cíl dosáhnutí přírodní vyváženosti.